cenay
×
lisanslıurunler

Ucuza Lisanslı Ürünler

Sizlere sunduğumuz hizmetler arasında lisanslı ürün temini de bulunmaktadır. Birçok farklı işlemde kullanılabilen uygulamaların orijinalleri sizin için tahsis edilir.

windowskurulum

Windows Lisansı Alma

İşletmeler Windows lisans alma işlemlerini gerçekleştirirlerse bunun avantajını sürekli olarak yaşarlar. İlk olarak kullanılan bazı uygulamalar için lisans şartı bulunur. Bu uygulamaların da kullanıma açılması şirket için büyük bir ayrıcalık oluşturabilir.

websitesi

Web Sitesi Kurdurmak İstiyorum

Forum sitesi, e-ticaret sitesi ya da blog sitesi olarak bir web sitesi oluşturulabilir. Bunun yanı sıra sitenin genel yapısının nasıl olacağı hakkında da bilgi sahibi olunması gerekmektedir.

vergilevhasi

Vergi Levhası Nasıl Alınır?

İlk olarak işletme sahipleri vergi levhaları için İnternet Vergi Dairesi’ne başvurularını kendileri yaparlar. İkinci seçenek ise bu işlemler için yeminli mali müşavirlerin tutulmasıdır. Son olarak kişiler bağlı oldukları Esnaf ve Sanatkârlar Odası başvuru ile vergi levhası alabilirler.

sirketnasilkurulur

Şirket Nasıl Kurulur?

Insanlar sürekli olarak şirket sahibi olmanın hayalini kursa da şirket nasıl kurulur sorusunun yanıtını bilmezler. Sorunun yanıtını almadan önce hangi türde şirket kurulacağının belirlenmesi gerekir. Sonrasında gerekli adımlar atılarak şirketler iş hayatındaki yerini alacaktır.

sanalpazar

Sanal Pazarlarda Mağaza Açma

Dünyanın en çok tercih edilen e-ticaret siteleri milyonlarca farklı kullanıcıya sahip oluyor. Ülkemizde de popüler olan yerli web siteleri bulunmakta. Bu sitelere giriş yapan kişiler rahatlıkla kendi mağazalarını açabilirler.

×

%50 BETA SÜRÜM

YENİ NESİL DİJİTAL MAĞAZA BETA SÜRÜMÜDÜR.