×
12 Yıllık Deneyim!

Biz Kimiz?

  2010 yılında Çankaya'da (Ankara) kurulan Cenay, Muhasebe, Sanal Ofis, Yazılım, Grafik Tasarım, Dijital Reklam, E-Ticaret, Web Hizmetleri, Sosyal Medya, Seslendirme, Makale Yazarlığı gibi bir çok alanda profesyonel şekilde hizmet vermektedir. 

  Freelance (Serbest) çalışanların, yeni girişimcilerin ve şirketlerin ihtiyaçlarını tek bir alanda çözmeyi hedefleyen dijital hizmet mağazasıdır.


12

YIL TECRÜBE

13

HİZMET ÇEŞİTLİLİĞİ

100

ÜRÜN ÇEŞİTLİLİĞİ

128K+

TOPLAM İNDİRME

Dünya'nın Her Yerine Ankara Merkezli Dijital Hizmet ve Danışmanlık

İhtiyacın olanı seç, ister siz gelin, istersen biz gelelim yada uzaktan bağlantıyla işlemlerini anında halledelim. Siz nasıl isterseniz biz o şekilde hazırız!
Bizimle Çalışanlar

Ne Diyor?

Aklına Takılanı Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Bizden aldığınız hizmetler için yorulmanıza gerek yok, biz size geliyoruz. Elden alınması gereken evraklar veya lisans programlarını kurdurmak isterseniz uygun zamanda sizleri ziyaret ederek işlemlerinizi hızlı biçimde hallediyoruz.

Muhasebeci kurum, kuruluş ve ticaret ile uğraşan tüm mükelleflerin gelir, gider hesaplarını tutacak, ekonomik olayları kayıt altına alacak ve bu alanda uzmanlaşan kişilerdir.

Vergi mükellefi olmak için faturalarınızı kesecek bir yasal adrese ihtiyacınız vardır. Hem ekonomik olarak ttasarruflu hem de çoğu vergiden muaf olmasını sağlayan yasal adrese sanal ofis denir.

Lisans ürünlerinin bazıları anlık veya 24 saat içerisinde mail ve telefon numaranıza bilgilendirmesi yapılır. Hizmetlerimizin süreleri projeye göre 1 gün veya 1 ay olarak değişmektedir.

Hizmet ve Dijital ürünlerimizin hiç birinde iade hakkı bulunmamaktadır. Ancak aldığınız ürün çalışmazsa veya bi süre sonra pasif duruma geçerse ücretsiz tekrarlanabilir. 

Evet. Herşey nizami bir şekilde yasalara uygun yapılmaktadır. Aldığınız hizmet ve ürünlerinizin faturaları anında kesilerek size iletilir.