×

Anahtar Teslim E-ticaret Sitesi


Markalar için e-ticaret siteleri olmazsa olmaz bir hale geldi. Artık markalar oluşturulan siteler sayesinde milyonlarca kişiye direkt olarak ulaşma fırsatını elde diliyor. 
Kurumsal bir yapı içerisinde e-ticaret sitesine sahip olmak çok kolay değil. Her yönüyle kusursuz bir e-ticaret sitesi kurulması gerekiyor. Bizler bu aşamada devreye giriyoruz. Markanız için olabilecek en iyi e-ticaret sitesini kuran ekibimiz sitenin günün her saati sorunsuz bir hizmet vermesi adına gerek duyulan tüm işlemleri gerçekleştiriyor. 


Bankalar ve Ödeme Sistemleri


E-ticaret sitelerinde en önemli etmenlerden bir tanesi ödeme aşaması. Sitelerin maksimum düzeyde ödeme seçeneği sunması gerekiyor. Aksi halde ziyaretçilerin güvenini kazanmak son derece zor. Bunun yanı sıra kişisel bilgilerin en iyi şekilde korunması şart. %100 koruma için özel güvenlik firmalarının uygulamaları kullanılmalı. 
Sizlere harika bir e-ticaret sitesi kurmak için yola çıkan ekibimiz ödeme seçenekleri ve ödeme aşamasının güvenliğinde tüm gerekli adımları atıyor. Sitede kişisel bilgilerin korunumu için özel olarak tahsis edilen sistemler ve sonrasında bankalar ile yapılan anlaşmalar sayesinde sorunsuz bir ödeme aşamasına sahip olan bir web sitesi ile karşı karşıya geleceksiniz. 


Özel Anlaşmalarla Kargo Hizmeti


İnsanların alışverişlerini e-ticaret sitesi üzerinden gerçekleştirmesinin en önemli sebeplerinden bir tanesi evlerinden çıkmamaları. Verilen siparişler direkt olarak evlere geliyor ve kullanıcılar oturdukları yerden kalkmadan ürünleri satın almanın keyfini sürüyorlar. 
Satın alınan ürünlerin doğru adreslere ulaştırılabilmesi için kargo hizmetlerinin alınması gerekli. Yeni bir site kuran ve direkt olarak kargolar ile görüşmeye giden kişilerin ciddi indirimler elde etmesi zor. Ancak bizler gibi sürekli olarak kargo firmaları ile iletişimde olan kişiler çok daha iyi fiyatlarla kargo ihtiyacınızı karşılayabilir. 


Mobil Cihazlarla Tam Uyum


Sizler için oluşturulacak olan web sitesi mobil ile tamamen uyumlu olacaktır. Sitenize bilgisayarların dışında akıllı telefonla ve tabletler üzerinden, çok rahat bir şekilde giriş yapılabilir. Ayrıca sitenizin mobil uyumlu olması SEO çalışmalarına da katkı sağlamaktadır. Mobil uyumlu olmayan sitelerin arama motorunun üst sıralarında yer alması mümkün olmadığından son derece değerli bir işlemdir. 


E-Ticaret İşlemleri

500.00₺Tek Seferlik
  • Sanal Mağaza Açılışları;
  • -Trendyol
  • -Hepsiburada
  • -N11
  • -GittiGidiyor
  • -Çiçeksepeti
  • -Amazon
  • E-Ticaret Danışmanlığı
  • Mağaza Logo Tasarımı
  • Mağaza Banner Tasarımı